Krytpoměny


Kryptoměna je typ digitální měny či elektronických peněz. Jedná se o novodobý druh měny, která je tvořena elektronicky. V současnosti existuje více jak 1000 kryptoměn. Transakce/převody kryptoměn jsou prováděny přes veřejnou databázi Blockchain.

Dosud nejúspěšnější a současně i první celosvětová kryptoměna Bitcoin nastoupila na trh v roce 2009. V současné době je velmi oblíbená a výhodnější než fiat měny a bankovní účty. Cena této soukromé digitální měny trvale roste a stále více společností se rozhoduje, že bude plně přijatelnou formou platby. Tato měna však do budoucna není dostatečně vhodná pro univerzální platby v širokospektrálním použití.

My se zaobíráme zcela novým projektem, mladou a rychle rostoucí kryptoměnou DasCoin. Je to měna poučená z úspěchu Bitcoinu i ostatních kryptoměn. Navazuje i na současný zaběhnutý systém fiat měn a je poučena z nedostatku předchozích kryptoměn.

První hybridní měna světa DasCoin se směle může technologicky a strategicky postavit do popředí vaší pozornosti i pozornosti všech odborníků z branže.

Znaky kryptoměny

  • digitální měna nezávislá na vládě a bankách, měna odolná vůči inflaci
  • měna založená na matematických principech a algoritmech
  • cena roste dle nabídky a poptávky
  • převody s minimálními či nulovými poplatky
  • obsluha skrze zařízení připojené na internet

Chcete znát více? Přijďte na přednášku Fascinující svět kryptoměn I.
Přednáška je zdarma.