DasCoin - risk nebo zisk?

21.12.2017

V roce 2017 vznikla nová hybridní kryptoměna DasCoin, digitální měna, která využívá zkušeností předešlých kryptoměn i nejnovější IT technologie.

To, že o existenci této měny zatím nemáte ani tušení, případně jen mlhavé, či kusé informace, je dáno mnoha faktory. Jeden z nich je ten, že tato měna je mladá a ve vývoji. Právě v tom je nyní její velký potenciál. Více vám může objasnit článek Proč si pořídit DasCoin.

Dalším z důvodů, že jste o kryptoměně DasCoin ještě neslyšeli, je ten, že svět FIAT měn nemá zájem na vaší vzdělanosti.

DasCoin zatím není pod hledáčkem široké veřejnosti. Až jednou bude, bude v té době jeho potenciál již menší. Na jednu stranu se vám teď tedy může DasCoin zdát rizikový (nejistý) vzhledem k jeho krátké době existence. Na stranu druhou, kdy jindy je možné využít příležitosti, která se tu nabízí?

Investovat do kryptoměny DasCoin svůj čas a případně i peníze jistě není pro každého. Máte-li ale alespoň trochu touhy to zkusit, přijďte na naše přednášky. Pravděpodobně na nich zjistíte, že nic není černobílé a že se do projektu DasCoin můžete zapojit tak, abyste minimanizovali vaše obavy z rizika a investovali způsobem, jak vám individuálně vyhovuje. Budeme vám k tomu nápomocni.

Zapojte se aktivně do žití svých životů.

Článek sepsal: team DasCoin Club