Duchovní rozměr peněz (2)

20.12.2017

Tato krátká verze byla zveřejněno v časopise Minerva v čísle 4/2017. 

Jak zajistit hojnost sobě i ostatním, ekonomickou soběstačnost, svobodu, zdraví a život s využitím fenoménu krypto a hybridních měn?

Vývoj platidla má bezprostřední vliv na kvalitu našeho života a zdraví. Pokud si nezajistíte dostatek kvalitního platidla, riskujete nejen své zdraví, ale přenesete tuto nevýhodu i na následné generace.

Právě toto se děje nám všem v současném světě zaběhnutých měn, odborně FIAT měn (Kč, Euro, Dolar, Rubl...). Právě z tohoto světa se někteří snaží uniknout do světa tzv. KRYPTOměn (Bitcoin, Riplle, Ethereum, Monero, Dasch, Zcasch...). Na scénu vstoupil ale další fenomén - HYBRIDNÍ měna DasCoin.

K pěnězům je zapotřebí přistupovat s ohledem na to, že je v nich transformována životní a duchovní energie. Pokud je platidlo nekvalitní, budeme s ním prožívat nekvalitní životy.

Jakou mají vaše peníze kvalitu? Odpovězte si sami. Kolik života a únavy vás například před třiceti lety stálo vydělat 10 000,- Kč? Pokud vám tato částka zůstala na zapomenutém účtu, co si za ni dnes koupíte?

Vaše reakce na tyto otázky bude pravděpodobně v duchu: "A co s tím mám dělat!?" Čtěte a přijďte se vzdělávat na naše pravidelné přednášky, semináře, staňte se členem našeho klubu. Přijďte na přednášku Fascinující svět kryptoměn 1 a Fascinující svět kryptoměn 2.

Co vám to vlastně přinese? To ukáže čas. Již nyní je ale likvidní hodnota DasCoinu, kteří si naši kolegové pořídili v 1. polovině roku 2017, minimálně 10x vyšší. Předpokládá se, že pokud si pořídíte DasCoin nyní, již za cca čtvrt roku se jeho cena opět znásobí v souvislosti se vstupem na světovou burzu.

Jde o zcela nové, revoluční technologie v IT a aplikace matematických algoritmů pro finančnictví, bankovnictví a další oblasti, kde je důležitá bezpečnost a nefalšovatelnost dokumentů a dat - v tomto případě digitálních peněz. Jednoduše řečeno, jde o duchovní rozměr peněz, o kvalitní platidlo, jehož hodnotu skutečně držíte vy, ne banka. Napište, přijďte na přednášku, diskutovat a zajistit si budoucnost.

Článek napsal: František F.

Původní a propracovanější verze textu je ve článcích: