Proč si pořídit DasCoin?

11.01.2018

DasCoin, konstrukcí nejpropracovanější měna v historii lidstva, se postupně stává realitou současnosti. Hybridní měna DasCoin, projekčně vyřešila téměř veškeré neduhy současných měn tzv. fiat měn i jejich nástupců - kryptoměn.

DasCoin využívá předností jednoho i druhého systému a pokusil se vyvarovat jejich potížím a nedostatkům. Vznikl tak projekt první hybridní měny světa, jejíž ambicí je stát se komplexním, univerzálním, celosvětovým platebním prostředkem.

DasCoin je platidlem, které identifikuje uživatele, takže zamezuje kriminalitě, podobně jako je tomu u bankovních systémů. Je ale decentralizovaný, podobně jako je tomu u kryptoměn. Zároveň umožňuje technologický růst a změny pro potřeby vývoje v budoucnosti, což leckterým kryptoměnám schází, případně je to velmi obtížné, až nerealizovatelné.

DasCoin je konstruován pro stabilitu, má jednoznačně definovaný počet mincí, na rozdíl od fiat měn. Neměl by tedy podléhat inflaci a znehodnocování v čase. Je od samého počátku konstruován jako nadnárodní, použitelný kdekoliv na planetě, v jakékoliv měnové jurisdikci, kompatibilní s jakoukoliv legální technologií ať již z oboru fiat, či kryptoměn. Má fungovat i tam, kde nejsou banky a jejich zázemí, s komfortem jež je vyšší. Je hybridní.

Konstrukce DasCoinu jej předurčuje k použitelnosti všude, bez bankovního systému, ale i s bankovními systémy, bez zásahů politiků, vlád, směnárenských poplatků. Všude, po uvedení na trh, bude možné platit stejně pohodlně obchodníkovi, jež požaduje dolary, rubly, juany, eura, koruny, cokoliv... přičemž vy platíte DasCoinem, bez směnáren.

Hybridní měna typu DasCoin je budoucností lidstva, DasCoin je první a zcela předběhl vize všech dosavadních systémů. Vize DasCoinu je nadčasová a lepší jak praxe bankovních organizací a mezinárodního měnového fondu. Je universálnější a použitelnější nežli současné kryptografické, případně kryptoanarchistické projekty, včetně těch nejznámějších, již etablovaných.

DasCoin pracuje s transakcí do 6 ti vteřin. Pracuje na dosud neprolomitelné technologii blockcheinu. Hodlá využít více jak 60.000.000 platebních terminálů pracujících na bázi NFC (VISA, MASTER CARD), jejichž síť se nadále rozšiřuje.

Používá protokol bankovního identifikačního bezpečnostního systému KYC. Každý uživatel má svůj vlastní hardwarový trezor zajištěný kódem a 24 slovným heslem. V souhrnu jde o systémem bezpečnější, nežli systém jakékoliv banky současnosti.

Každý uživatel DasCoinu je sám sobě bankou. Díky připojení na veřejné burzy, které úspěšně proběhlo ve dnech 28. a 29. 4. 2018 v LONDÝNĚ, může být každý sám sobě i směnárníkem do cca 30 ti měn světa.

Díky obří zásobě coinů (cca 8.650.000.000), která je cca 412 krát větší jak u například nejznámější kryptoměny bitcoin, je DasCoin stabilnější a odolnější vůči prudkému nekontrolovatelnému nárůstu hodnoty. Je ale konstruován, díky v technické dokumentaci evidovaným opatřením, zejména odolněji vůči prudkým propadům hodnoty, což jak všichni víme trápí jinak velmi oblíbenou měnu Bitcoin.

DasCoin je konstrukčně navržen pro stejnou rychlost transakce a vyšší likviditu než li mají fiat měny. Tímto se konstrukčně zcela vymyká. Nic takového ostatní měny nenabízejí, nejsou ani tak konstruovány. Některé kryptoměny (Ripple) a fiat měny mají stejnou rychlost transakce. Nemají ale další soubor výhod DasCoinu - likviditu a směnitelnost kdekoliv na světě přímo u obchodníka do 6 vteřin.

Žádná z fiat měn ani kryptoměny nedokáže to k čemu je DasCoin navržen. DasCoin, podobně jako Ethereum, má v konstrukci smart kontrakty. To většina ostatních měn neumí, ani tak nejsou navrženy. DasCoin má vysokou ochranu dat a důkladně promyšlenou její konstrukci, podobně výjímečně jako kryptoměna Dasch.

DasCoin má vizi budoucnosti, je vyprojektován, má white paper, blockchain, decentralizované peněženky webwallet, má validátor - hardwarový trezor a elektronický klíč. Je spuštěna vnitřní burza DasExchange. Mnoho dalšího se každým dnem sune k plné funkčnosti pod dohledem nejlepších expertů v oboru.

Těžaři přibývají exponencionálou a budoucí uživatelé rovněž, díky nejpropracovanějšímu MLM současnosti. MLM zajišťuje nezastavitelnou, motivační distribuci coinů na trh.

Jak se dozvědět více, případně se zapojit do projektu ještě ve fázi ICO nebo se stát "těžařem" se dozvíte na našich přednáškách!

Autor článku: František F. - DasCoin Club - QiiQNAME