Registrace

O registraci

Každý, kdo je v projektu DasCoin, má svůj jedinečný registrační link, pod který vás může registrovat. Tím se budete nacházet v jeho struktuře a budete moci využívat i jeho podpory.

Jestliže se tedy zaregistrujete linkem, který máte od vašeho sponzora, budete moci využívat poradenství tohoto sponzora a současně i poradenství od výše postavených sponzorů v celé struktuře, na kterou je tento sponzor napojen.

Jak se registrovat


Máte-li od nás již registrační link, můžete se zaregistrovat sami. Nemáte-li náš link a nebo chcete s registrací osobně pomoci, ozvěte se nám.

Umíte-li anglicky a chcete registraci provést sami, klikněte na link, který máte od nás. Poté postupujte podle tohoto návodu:

1) Zkontrolujte, zda v kolonce Enter Sponzor username or Promo Code je napsané uživatelské jméno vašeho sponzora!

2) Další kolonky vyplňte následovně:

  • Do kolonky Username napište uživatelské jméno, které chcete v systému používat a pod kterým se budete přihlašovat. Doporučujeme zadat jméno či slovo, které souvisí s nějakou vaší vizí, vaším jménem atp. (Vámi zaregistrované už. jméno bude bude v systému viditelné pro ostatní.)
  • Do kolonek Password a Confirm Password vepište vámi zvolené přístupové heslo. To musí obsahovat minimálně 8 znaků. Kvůli bezpečnosti by heslo mělo obsahovat alespoň jeden velký znak, jeden malý znak a jednu číslici.
  • Do kolonky First Name napište vaše křestní jméno, do kolonky Last Name vaše příjmení.
  • Do kolonky Email napište aktivní e-mailový účet, ke kterému máte přístup (doporučujeme kryptovaný e-mail GMAIL.COM) a v kolonce Cell Phone Number uvedeďte vaše telefonní číslo v mezinárodním tvaru +420 ...
  • Následně vyberte zemi, ze které pocházíme v kolonce Country.
  • Potvrďte souhlas s právními podmínkami a ochranou soukromí, dále potvrďte, že je vám více než 18 let a jako poslední potvrďte, zda chcete, aby vám byly zasílány novinky a důležité informace.
  • Dokončete registraci tlačítkem REGISTER.

3) Zobrazí se tabulka, kde zkontrolujte vámi zadané údaje. Jsou-li správně, potvrďte je kliknutím na čtvereček a následně klikněte na CONTINUE. Poté budete informováni, že je třeba se přihlásit do e-mailu, který jste zadali při registraci - na tento e-mail vám přijde potvrzující link.

4) POTVRĎTE REGISTRACI - otevřete si váš e-mail a odklikněte link, tím se stává vaše registrace aktivní.

(Zpětné přihlášení do systému je stejné jako při přihlašování se do internetového bankovnictví. Pro přihlášení tedy do kolonky Username píšete vaše uživatelské jméno a do kolonky Password píšete heslo. Poté kliknete na LOG IN.)